Wielkimi krokami nadchodzi grudzień, a więc czas na świąteczne wyzwanie. Wyzwanie dużych wydatków na kolejne świąteczne imprezy: mikołajki, różne koleżeńskie wigilijne spotkania, Święta Bożego Narodzenia, a wreszcie Sylwester i Nowy Rok.

W jednym z poprzednich artykułów pisałam już o tym, jak zaplanować budżet na święta i pytałam Was o to, czy chcecie, aby odbyło się świąteczne wyzwanie. Odzew był spory. Za taką dawkę motywacji bardzo Wam dziękuję 🙂 ! … I nie ma na co czekać – startujemy ze Świątecznym Wyzwaniem 2016!

Co będzie w świątecznym wyzwaniu?

 • Ekstra motywacja do działania oraz praktyczne przepisy na oszczędne Święta, Sylwester czy grudniowe imprezy okolicznościowe.
 • Poza przepisami finansowymi – będą też przepisy kulinarne! Jak grudzień, święta i imprezy, a do tego „od kuchni”, to jedzenia nie może zabraknąć.
 • Będzie o promocjach świątecznych i tym, jak na nich nie oszaleć, czy może raczej „nie poszaleć finansowo”.
 • Przed Nowym rokiem zajmiemy się też „Noworocznymi postanowieniami” i tym, jak od życzeń przejść do działania, realizacji i w nich wytrwać!
 • Na zakończenie będzie podsumowanie i plan na to, jak lepiej finansowo i organizacyjnie przygotować się do kolejnych Świąt i grudniowych wydatków.
 • …A zaczniemy od audytu budżetu świątecznego!

Świąteczne wyzwanie 2016Kiedy odbędzie się świąteczne wyzwanie?

 • Dołączyć możesz już od dziś. O tym, jak to zrobić przeczytasz poniżej.
 • Działać zaczynamy od 28 listopada. Zostaje nam 4 tygodnie do Świąt Bożego Narodzenia i 5 tygodni do „Nowego Roku”
 • Kończymy już w nowym roku 6 stycznia.

Dla kogo jest świąteczne wyzwanie?

Dla osób, które szukają dawki energii, praktycznych pomysłów na  finansowe i organizacyjne „ogarnięcie” grudnia , motywacji do działania, wspierającej się społeczności podczas „grudniowego szaleństwa”.  Osoby, które są życzliwe innym ludziom. Chcą otrzymać wsparcie i dawać je innym.

Jak dołączyć do świątecznego wyzwania?

 1. Zapisz się na mój Świąteczny Newsletter.
 2. Następnie dołącz do prywatnej Grupy na Facebooku „Finanse od Kuchni Caffe”

Uwaga: Aby dołączyć do grupy na Facebooku, musisz zapisać się najpierw na Newsletter oraz mieć swoje imię i nazwisko w profilu na Facebooku (fikcyjnych postaci z kreskówek itp. nie przyjmuję). Koniecznie przeczytaj szczegółowe zasady i regulamin grupy. Nie jest to grupa do promocji, spamowania i sprzedawania tylko wzajemnego wsparcia podczas świątecznego wyzwania.

Świąteczne sposoby i przepisy będziesz dostawać w Newsletterze świątecznego wyzwania, a na grupie będziemy dodatkowo rozmawiać i wspierać się w działaniach. Będzie też mój “debiut” i transmisje Facebook Live w Grupie  😀 !

Jak to zrobić „operacyjnie”?

 1. Zapisz się na Świąteczny Newsletter na mojej stronie.
 2. Dostaniesz mail z prośbą o potwierdzenie subskrypcji. Aby dołączyć, musisz kliknąć link w tym mailu. UWAGA: Czasami niektóre systemy antyspamowe Twojego dostawcy poczty mogą kasować moje maile. Dodaj proszę mój adres e-mailowy kasia@finanseodkuchni.pl do listy “bezpiecznych nadawców”. Zapewni to, że moje wiadomości trafią do Twojej skrzynki, a nie do “śmieci” czy “spamu”. Sprawdź też skrzynkę „spam”, a jeśli masz pocztę na @gmail to także zakładki typu „oferty, promocje”.
 3. Po kliknięciu linku dostaniesz maila z potwierdzeniem subskrypcji na Świąteczny Newsletter, a w nim link do dołączenia do prywatnej Grupy na Facebooku.
 4. Wejdź w link i wyślij prośbę o dołączenie do Grupy.
 5. Po dołączeniu do Grupy zapoznaj się z zasadami i regulaminem grupy.

To jak? Wchodzisz w to?

Świąteczne wyzwanie 2016 wchodzę w to

Jeśli masz jakieś specjalne “życzenia” co do treści, jakie miałyby zostać poruszone w świątecznym wyzwaniu, to koniecznie mi o tym napisz. W końcu to najlepszy czas w roku na “Święty Mikołaju, proszę Cię o….”. Możesz zrobić to w komentarzu pod tym postem, albo w komentarzu pod postem powitalnym w grupie, albo napisz do mnie maila.

Będzie fajnie, jak zaprosisz również swoich znajomych do dołączenia do wyzwania. W grupie jest siła. Wystarczy, że zapiszą na stronie.

Bardzo się cieszę, że będziemy wspólnie przygotowywać się do tegorocznych świąt i grudniowych wydatków!

Świąteczne wyzwanie 2016 wchodzę w to


? Jakie treści chcesz, aby pojawiły się podczas Świątecznego Wyzwania?

zostaw swoje pomysły w komentarzu 🙂