• Nie zmienię pracy, bo gdzieś na pewno jest o wiele gorzej!
  • Będzie beznadziejny szef. No wiesz, ten mój to nie jest taki idealny, ale przynajmniej nie wrzeszczy na nas codziennie.
  • Ludzie będą mniej mili, bo takiego zespołu jak tu, to ja przecież nigdzie nie znajdę!
  • Aaaaa, no i z planami docisną!

Znasz to? Zdarza Ci się tak czasami “usprawiedliwiać” to dlaczego stoisz zawodowo w miejscu, w którym czujesz, że nie jest Ci wcale tak dobrze, ale boisz się, że w nowym może być jeszcze gorzej? 

Zostań ze mną i obejrzyj w całości dzisiejszy odcinek!

Zmiana pracy ma wiele twarzy: można iść pracować zupełnie do innej firmy, można awansować w ramach tego samego zespołu czy firmy, albo w danej firmie zmienić dział, albo to, co robimy. Jednak często zwyczajnie boimy się podjąć działania i zainicjować zmiany w swoim życiu zawodowym.

Dlatego dziś opowiem Ci o tym, jak odważyć się na zmianę pracy, nawet jeśli w starym miejscu nie jest wcale tak źle, no ale dobrze do końca też nie jest.

Jeśli jest Ci w obecnej pracy niewygodnie i czujesz, że jednak coś Cię uwiera, to po prostu zacznij się przygotowywać na zmianę i zacznij organizować samodzielnie swoją przyszłość! 

??? Zobacz ten odcinek w całości! ???

? ?? Daj znać w komentarzu, jaka jest największa przeszkoda, trudność albo obawa, jaką masz w stosunku do zmiany pracy? Pomyśl, jaki jest ten krok, który powinieneś wykonać, żeby się na nią odważyć? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami!

ps. To ostanie chwile, żeby na ZRÓB SWÓJ RUH zapisać się na bezpłatne wyzwanie i mini szkolenie, które pomoże zawodowo ruszyć do przodu i znaleźć sposób na lepsze zarobki. Nie czekaj – dołącz. Ryzykujesz bycie wreszcie szczęśliwym z tym, co robisz zawodowo ? i lepsze zarobki!

A teraz zobacz wideo:

Czas na zmianę pracy!

Dowiedz się, jak ruszyć do przodu, jeśli to co robisz dziś, lub gdzie jesteś nie daje Ci w pełni satysfakcji i spełnienia.  SKLEP - FoKChcesz być na plusie? Zobacz jak mogę Ci pomóc!

Odwiedź mój SKLEP i zobacz jakie przygotowałam dla Ciebie szkolenia i  e-booki. Znajdziesz tam także możliwość konsultacji “jeden na jeden ze mną”!