Witam Cię serdecznie na moim blogu ! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą PR, szukasz trenera, coacha, mentora lub mówcy na konferencje czy spotkanie biznesowe to trafiłeś w dobre miejsce ☺

Jestem otwarta na formy współpracy, które są w zgodzie z moimi doświadczeniami biznesowymi, interesami czytelników mojego bloga oraz budują moją reputację jako wiarygodnego źródła informacji.

Jeśli jesteś partnerem biznesowym: 

 • Porozmawiajmy zarówno o standardowych formach współpracy jak np. pojedyncze artykuły sponsorowane, e-booki, narzędzia kalkulacyjne do pobrania, wywiady, cykle artykułów edukacyjnych jak i o projektach niestandardowych i długofalowych. Od kilkunastu lat pracuję w międzynarodowych korporacjach i jestem również doświadczonym mówcą, coachem biznesowym (Certyfikacja Business Coaching ICC – International Coaching Community) oraz trenerem biznesowym (budowanie strategii, finanse, szkolenia menadżerskie, osiąganie rezultatów, sprzedaż i negocjacje, zarządzanie czasem, coaching). Jestem pewna, że wspólnie wypracujemy działania dobrane do Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś organizatorem konferencji:

 • skontaktuj się ze mną a ustalimy zasady współpracy. Zależą one między innymi od: tematyki konferencji, audytorium do jakiego jest ona skierowana, rodzaju i długości mojego wystąpienia. Chętnie angażuję się w projekty komercyjne jak i te społeczne czy pro-bono (jeśli tylko idea porwie moje serce ❤️ i rozum ?)

Zostaw swój kontakt w formularzu i napisz koniecznie w kilku słowach: czego ma dotyczyć współpraca, jaki jest przewidywany termin, kim jesteś / kogo reprezentujesz. Pozwoli mi to szybciej i konkretniej odpowiedzieć na Twoją propozycję ?

  Twoje imię / Nazwa

  Twój adres e-mail

  Temat wiadomości

  Treść wiadomości

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.