400 złotych premii w PekaoO czym najczęściej nie rozmawia polska rodzina? O pieniądzach!

Rzeczowej rozmowy na tematy finansowe między dorosłymi jest mało, a na większość potrzeb czy propozycji dzieci, żeby “coś kupić” na ogół reagujemy odpowiedzią “nie mam pieniędzy” (właściwie niezależnie czy to jest prawda, czy też nie).

W wielu miejscach nadal pokutuje przekonanie, że przy dzieciach o pieniądzach się nie rozmawia… tylko gdzie te dzieci o pieniądzach i decyzjach finansowych mają się nauczyć, bo szkoła najczęściej tematu również nie podejmuje. Młodzi ludzie wychodzą więc w dorosły świat zupełnie nieprzygotowani do realnego życia i podejmowania własnych decyzji finansowych.

… a przecież wszyscy wiemy, że “czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”!

Jak więc w zajętym i zabieganym świecie rodzica znaleźć czas oraz sposób na podstawową edukację finansową dziecka?

Dziś mam dla Ciebie pięć prostych zasad, które sprawdzą się świetnie przy małych i starszych dzieciach. Dodatkowo wprowadzenie ich w życie wcale nie oznacza, że musisz dziecku dawać kieszonkowe czy jakieś ekstra pieniądze. Możesz wykorzystać to, co już jako rodzina wydajecie.

Będzie o uczeniu decydowania i odpowiedzialności, budowaniu zdrowych nawyków finansowych najmłodszych, oszczędzaniu bez trudu i wyrzeczeń i nawet oferta ekstra premii do 400 złotych do zgarnięcia… a wszystko osadzone w realnym świecie i naszej rodzicielskiej codzienności.

To jak? Zaczynamy!   

 1. Przydziel dziecku budżet do dyspozycji – jak najszybciej :-).

Celowo nie piszę kieszonkowe, bo to temat na zupełnie inną rozmowę – czy chcesz wychować swoje dziecko na “etatowca”, który co miesiąc pobiera pensję, czy jednak na bardziej przedsiębiorczy typ, który musi się wysilić, żeby zarobić zastrzyk gotówki, który może być dość nieregularny.

Co to więc jest ten budżet do dyspozycji dziecka? Na bank masz w swoim domowym budżecie jakąś kwotę, którą przeznaczasz na zabawki dla dziecka, albo słodycze czy wspólne, rodzinne aktywności na mieście (kino, teatr, parki zabaw). Ustal, jaka to kwota i pozwól nią zarządzać dziecku.

U nas dobrze sprawdziły się “tygodniówki”, wspólne narady co do tego, co robimy razem w weekend i czy potrzebujemy na to pieniądze. Ustalenie, jakie słodkości chcemy zjeść i ile mamy na to pieniędzy oraz ile na zabawki wydajemy. Natomiast, to Junior zarządzał tymi mini budżetami do wydania. Podejmował decyzje rodzinne, uwzględniając nasze i swoje preferencje.

Największym tematem z dziećmi są zawsze zabawki. Tutaj, nawet jeśli w tygodniu wizyt w papierniku (gdzie są też zabawki) było więcej, to robiliśmy zdjęcia. Jest jeden dzień na zakupy – sobota. Do soboty Młody ze zdjęć i dostępnego budżetu analizuje, rozkminia i decyduje, co ostatecznie wybierze. Zdjęcia okazały się ekstra ćwiczeniem na odroczenie zakupu, mniejszą impulsywność decyzji i bardziej przemyślane wydatki.

Starsze dzieci mogą już mieć kilka kategorii z rodzinnego budżetu w swoim zarządzaniu… nawet wybór i opłacenie części wakacji, swoich ubrań czy pozaszkolnych zajęć dodatkowych. Kiedy chodzą do szkoły i umieją już liczyć, to dodatkowy plus jest taki – że zaczynają być świadome “ile to wszystko kosztuje”. Podliczają całość i kategorie w skali miesiąca czy roku (ale o tym za chwilę).  

2. Ustal co jest walutą!

Co do zasady pieniądze są dla nas (nawet dorosłych) abstrakcyjne (pisałam o tym więcej w tym artykule) … co dopiero dla dzieci!

Im mniejsze dziecko, które nie potrafi jeszcze dobrze liczyć – tym trudniej o kontekst i właściwy punkt odniesienia... jakiekolwiek pojęcie “ile to faktycznie kosztuje?” nie ma żadnego zaczepienia w rzeczywistości. Znajdź więc przelicznik, który jest zrozumiały dla dziecka.

Kiedy mój Syn miał 3-4 lata, to panował szał na gumowe mini figurki Super Zings, które kupowało się w saszetkach. Jedna saszetka kosztowała około 5 złotych. Saszetka Super Zingsów stała się naszą walutą. Za każdym razem, gdy wybierał jakąś zabawkę, albo inną rzecz do kupienia, albo rozmawialiśmy o tym, ile coś kosztuje – przeliczałam mu, ile saszetek Super Zingsów może za to mieć.

Dodatkowy plus tej techniki jest taki, że przy okazji dziecko uczy się rozpatrywać alternatywy do wydania tych konkretnych pieniędzy. Łamie schemat księgowania mentalnego. Szybko samo zaczyna siebie pytać: “a co innego za tą kwotę pieniędzy mogę mieć?” … a to bardzo zdrowy nawyk, który pozwala na chwilę się zatrzymać i pomyśleć, czy dany wydatek, to najlepsza forma spożytkowania tej kwoty pieniędzy.

W przypadku większych dzieci, które mają już pierwsze doświadczenia swojej zarobkowej pracy – naucz je przeliczać kwoty, które chce wydać na czas, w jakim zarobiłoby te pieniądze. Niech odpowiedzą sobie też na pytanie – czy dana rzecz jest na tyle wartościowa, żeby na nią pracować X godzin. (Tak, zawsze lepiej przeliczyć na godziny, a nie dni – bo będzie ich więcej, a więc mózg przypisze większą wartość wysiłkowi).

3. Ustal twarde zasady oszczędzania! Konkretny %, który dziecko ma odłożyć, nim wyda pieniądze.

Nawet małe dzieci bardzo często zaczynają dostawać pieniądze na różne okazje. Od samego początku wprowadź ostrą zasadę, że konkretny % z tej kwoty – mają oszczędzić, a dopiero potem wydawać resztę.

Podobnie, jeśli twoje dziecko już zarabia własne pieniądze – pozwól mu nimi dysponować samodzielnie, tylko wtedy, kiedy odłoży przynajmniej 25% z tej kwoty i będzie dokładnie zapisywać, na co wydało resztę.

Te oszczędzone pieniądze podziel na dwie skarbonki. Oszczędzanie dla samego oszczędzania oraz oszczędzanie na jakiś konkretny cel.

W ten sposób nauczysz dziecko, że oszczędności w ogóle warto mieć i niekoniecznie trzeba oszczędzać, mając jakiś konkretny cel. Jeśli mądrze będziecie inwestować te oszczędności długoterminowe, korzystając z dobrodziejstwa procentu składanego, to Twoje dziecko ma szansę zgromadzić całkiem sensowny majątek w trakcie swojego życia.

4. Wydatki mają być zapisywane – zawsze!

To druga zasada, którą bezwzględnie trzeba egzekwować od dzieci. Wszystkie wydane pieniądze z budżetu, jakim zarządza dziecko, z kieszonkowego, pieniędzy zebranych na różne okazje czy zarobionych samodzielnie, to wszystkie te kwoty wydatków muszą być zapisane i podliczone. Możecie wprowadzić kilka kategorii (ale nie za dużo! 3 do 5 będzie w sam raz) i podliczać całość w skali miesiąca czy roku.

Porównywać, analizować i rozmawiać o tym, co okazało się dobrym zakupem – dalej cieszy i daje przyjemność, było dobrym doświadczeniem czy przeżyciem, a co nie. Wyciągać wnioski na przyszłość z nieudanych zakupów.

Pomóż dziecku tworzyć własne zasady i listy (koniecznie spisane), niech także ono wnosi swój wkład do tych we wspólnym domowym budżecie.

5. Naucz dziecko budować dobre automaty i nawyki oszczędnościowe! Działają znacznie lepiej niż trud i wyrzeczenia.

Jeśli chodzi o oszczędzanie i pieniądze to zasada jest prosta – im więcej automatycznego oszczędzania, analizowania i zapisywania wydatków, tym więcej pieniędzy mamy na koncie.

Gdzie się da – naucz dziecko budować system, który wspiera jego dobre nawyki oszczędnościowe. System kont – rozdzielenie wydatków od oszczędności, to pierwszy krok i szalenie ważny nawyk.

Dobra aplikacja bankowa albo inna pozwalająca spisywać i analizować wydatki bez wielkiego wysiłku – to dwa.

Automatyzowanie inwestycji i oszczędności, minimalizowanie opłat oraz zgarnianie ekstra premii– to trzy.

Te proste kroki – zmienione powtarzalnością w nawyki – zmienią twoje dziecko w dorosłego, dla którego oszczędzanie jest naturalnym działaniem, a nie trudem czy wyrzeczeniem. 

Ja jestem ogromną zwolenniczką tego, żeby jak najszybciej uczyć dzieci funkcjonowania finansowego w realnym świecie… czyli świecie płatności elektronicznych, kart i kont.

Tak to prawda, że kiedy płacimy gotówką, to wydajemy najmniej… tylko w ostatnich latach cały świat przesiadł się na pieniądz elektroniczny. Pandemia jeszcze przyspieszyła ten proces, a młode pokolenia siedzą non stop w Internecie, mediach społecznościowych, gdzie z każdej strony są bombardowane komunikatami “kup” i “wydaj”.

Obecnie dzieci muszą jak najszybciej nauczyć się panować nad pieniądzem elektronicznym, stąd własne konto, karta czy elektroniczne skarbonki oszczędnościowe są lepszym przygotowaniem do życia w realnym świecie niż stara dobra ceramiczna “świnka skarbonka”.

Bank Pekao ma specjalne rozwiązania dla najmłodszych i nastolatków. Dla obu grup bank oferuje konta osobiste, konta oszczędnościowe, karty oraz bankowość mobilną z tym że dzieci w wieku 6-13 korzystają z aplikacji PeoPay KIDS w której mogą uczyć się samodzielnego zarządzania swoimi finansami pod czujnym okiem rodziców oraz mają skarbonki, które sprawdzą się świetnie w uczeniu pociech nawyków oszczędzania. Pisałam Ci już o nich kilka razy przy okazji polecania Konta Przekorzystnego w Pekao.  Dzieci w wieku 13- 17 lat mogą korzystać już z aplikacji PeoPay.

Tak się składa, że Pekao kolejny raz przygotowało też dodatkowe bonusy dla klientów, którzy polecają jego produkty niepełnoletnim dzieciom.

Jeśli założysz dziecku Konto Przekorzystne dla Młodych razem z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb do 16.10.2022 r. Twoje dziecko zyska aż 7% w skali roku przez pierwsze 6 miesięcy od otwarcia konta do kwoty salda 3000 zł. możesz zarobić, a właściwie Twoje dziecko, może dostać aż do 200 złotych w gotówce.

Dodatkowo, jeśli nie jesteś jeszcze klientem banku Pekao, to otwierając Konto Przekorzystne dla siebie na selfie, także możesz otrzymać nagrodę do 200 złotych premii, czyli w sumie czeka na Ciebie i twoją pociechę nawet 400 złotych premii w Pekao.

Pekao 400 złotych premii

Kto może wziąć udział w promocji Konta Przekorzystnego i  Konta Przekorzystnego dla Młodych?

Dobra wiadomość jest taka, że promocja „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom” skierowana jest także do osób posiadających już rachunek w Pekao. Można z niej skorzystać do 16 października 2022 r. i zdobyć 50 lub nawet 200 zł premii.

Jeśli nie masz obecnie Konta Przekorzystnego w Pekao, to zyskasz nawet więcej. Zakładając rachunek osobisty w promocji dla siebie możesz otrzymać nagrodę do 200 zł. Następnie otwierasz konto dla swojej pociechy i Twoje dziecko zyskuje bonusy z akcji Konta Przekorzystnego dla Młodych do 200 złotych, czyli w sumie, jeśli jesteś nowym klientem Pekao możesz zgarnąć w sumie do 400 złotych w bonusie!

Konto Przekorzystne dla Nowych Klientów – premia do 200 złotych

Dorosłym regulamin stawia wymóg posiadania Konta Przekorzystnego w Pekao, więc jeśli nie masz jeszcze konta w tym banku, to musisz je najpierw otworzyć dla siebie.

Dostajesz wtedy:

 • bonus 50 zł za założenie do 16.10.2022 r. Konta Przekorzystnego online z kartą debetową, bankowością internetową Pekao24 oraz aplikacją PeoPay
 • Bonus 3 x 50 zł za spełnienie warunków aktywności w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego:
  • 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta lub aplikacją PeoPay (z pewnymi wyjątkami – o jakie transakcje chodzi – piszę poniżej)
  • 1 logowanie do aplikacji PeoPay.

Co ważne, to nie mogą to być transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, transakcje odrzucone, bądź nieautoryzowane. Wyłączone są także internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050), przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne – kod MCC 6051).

Prowadzenie Konta Przekorzystnego kosztuje Cię ZERO złotych. Bank nie nalicza opłat za jego prowadzenie.

Jeśli spełnisz dodatkowe warunki (o nich poniżej) Bank nie pobierze także opłat, za:

 • obsługę karty
 • wypłaty gotówki z bankomatów za granicą tą kartą debetową
 • 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce tą kartą debetową

Te dodatkowe warunki to:

 • wpływ na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów pomiędzy rachunkami własnymi Klientów)
 • oraz dokonanie w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej tą konkretną kartą debetową wydaną przez Bank Pekao S.A. (a w przypadku zwolnienia z opłat za wypłatę gotówki również aplikacją PeoPay)

Szczegóły Promocji i opłat znajdziesz na stronie Banku w odpowiednich regulaminach. 

Pekao 400 złotych premiiKonto Przekorzystne dla Młodych – premia do 200 złotych.

W przypadku dzieci wymagane jest, by była to osoba fizyczna, która mieszka na terenie Polski, ma obywatelstwo naszego kraju i nie ukończyła 18 r.ż. Ważne, by w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 28 sierpnia 2022 r. niepełnoletni nie posiadał konta osobistego w Pekao. Natomiast wcześniejsze korzystanie z rachunku oszczędnościowego Mój Skarb nie jest przeszkodą.

W prosty sposób przystąpisz do promocji przez Internet – w panelu rodzica w bankowości internetowej albo mobilnej. Jeśli z jakichś przyczyn wolisz załatwiać takie sprawy osobiście, to możesz też udać się do placówki banku Pekao. Zależnie od wieku dziecka – zrobisz to samodzielnie albo wspólnie ze swoim dzieckiem… Spokojnie, zaraz niżej dokładnie powiem Ci jak krok po kroku to zrobić. 

Co musisz zrobić, żeby dostać premię?

Jeśli jeszcze nie masz konta w Pekao SA, to musisz otworzyć konto dla siebie – najlepiej Konto Przekorzystne w promocji na stronie banku (LINK), bo otrzymasz dodatkową premię do 200 PLN za otwarcie konta dla siebie. W sumie, razem z premią dla dziecka masz wtedy możliwość zgarnięcia nawet do 400 złotych premii.

Jeśli posiadasz już rachunek w Banku Pekao, przejdź od razu do założenia kona dziecku, aby mogło zyskać nagrodę do 200 zł. Co musicie zrobić:

 1. Bonus 50 zł za założenie Konta Przekorzystnego i Mojego Skarbu dla dziecka w terminie do 16.10.2022 r. i spełnienie pozostałych warunków wstępnych.
 2. Bonus 150 zł po spełnieniu warunków w zależności od wieku dziecka w momencie przystąpienia do promocji:
  • dziecko poniżej 13 lat: ma mieć na Koncie Przekorzystnym lub Moim Skarbie saldo ponad 200 zł w dniu 16.11.2022 r.
  • dzieci od 13 lat: mają zapłacić min 5 razy kartą Mastercard Debit FX lub BLIK do 16.11.2022 r.

Nagroda zostanie wypłacona do 30.11.2022 r. na Konto Przekorzystne dziecka. Regulamin dostępny jest na stronie – Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom

Jak założyć konto Przekorzystne dla Młodych?

Jeśli masz dziecko 6-12 lat.

 Dla dzieci w wieku 6-12 lat bank przygotował Pakiet PeoPay KIDS, w skład którego wchodzi:

 • rachunek osobisty wraz z kartą,
 • konto oszczędnościowego,
 • oraz specjalna aplikacja dla dzieci w tym wieku (o której pisałam już we wcześniejszym artykule – LINK).

Zabawni, animowani trenerzy występujący w aplikacji pomagają najmłodszym stawiać pierwsze kroki w bankowości, uczą oszczędzania, a rodzic ma cały czas wgląd w finanse i oszczędności dziecka, może także aktywnie zmieniać limity dotyczące produktów dziecka.

Do 26 roku życia dziecka bank bezwarunkowo nie pobierze opłat za:

 • prowadzenie rachunku płatniczego,
 • za obsługę karty debetowej do konta Mastercard PeoPay KIDS,
 • oraz opłaty banku za wypłaty gotówki kartą do konta Mastercard PeoPay KIDS w bankomatach w Polsce i za granicą.

Konto Przekorzystne dla Młodych otworzysz KLIKAJĄC TU

Pekao 400 złotych premiiCo musisz zrobić, żeby aktywować pakiet PeoPay KIDS (6-13 lat)? 

Krok 1: Wchodzisz do Panelu rodzica w aplikacji PeoPay lub w serwisie internetowym Pekao24. Podajesz dane dziecka, zakładasz Konto Przekorzystne i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz wnioskujesz o pierwszą kartę dla pociechy.

Krok 2: Wskazujesz funkcje aplikacji i karty, do których chcesz, by dziecko miało dostęp.

Krok 3: Pomagasz dziecku pobrać aplikację PeoPay KIDS ze sklepu Google Play lub App Store.

Krok 4: Przekazujesz dziecku kod do aktywacji, który wraz z Twoim numerem telefonu wpisze przy pierwszym uruchomieniu aplikacji PeoPay KIDS.

Gotowe!

Ty zyskujesz:

 • podgląd wydatków i oszczędności dziecka,
 • możliwość ustawienia i zmiany kieszonkowego dziecka,
 • kontrolę karty i limitów dziecka,
 • możliwość blokady i odblokowania karty i aplikacji PeoPay KIDS.

Dziecko zyskuje:

 • skarbonki do nauki oszczędzania,
 • trenerów w aplikacji PeoPay KIDS, którzy ułatwią pierwsze kroki w świecie finansów,
 • pierwszą kartę i aplikację do bankowania,
 • wsparcie brygady PeoPay KIDS w edukacji finansowej.

Jeśli masz dziecko 13-17 lat

 Dla nastolatków Bank przygotował Konto Przekorzystne dla Młodych. Jest ono przeznaczone dla dzieci, które skończyły 13 lat, ale nie obchodziły jeszcze 18 urodzin.

Do ukończenia 26. roku życia Bank bezwarunkowo nie pobiera opłat za:

 • prowadzenie tego rachunku,
 • obsługę wydanej do niego karty Mastercard Debit FX,
 • oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.  

Posiadacz tego rachunku może także samodzielnie korzystać z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej oraz płacić BLIKiem.

Jak otworzyć Konto Przekorzystne dla Młodych (13-17 lat)?

Krok 1: W Panelu rodzica znajdujesz wniosek. Wpisujesz podstawowe dane, PESEL dziecka i dokument tożsamości, którym się posługuje.

Krok 2: Wybierz produkty, z których będzie korzystał młody człowiek – konto osobiste i oszczędnościowe.

Krok 3: Od razu zamów kartę (korzystanie z niej jest warunkiem otrzymania bonusów w promocji). Twój nastolatek może wybrać, jak ma wyglądać (personalizacja karty jest usługą dodatkowo płatną).

Krok 4: Potwierdź oświadczenia i zawarcie umowy. Dopilnuj, aby twoje dziecko zrobiło to osobiście tego samego dnia.

To wszystko! Teraz Twoje dziecko może poprać aplikację mobilną i cieszyć się prostym bankowaniem.

Twój nastolatek/nastolatka zyska:

 • Szybkie logowanie za pomocą odcisku palca lub rozpoznawania twarzy.
  Łatwe i szybkie płatności BLIK za zakupy w sklepie lub Internecie.
 • Szybki podgląd salda konta i historii transakcji.
 • Wygodne doładowanie telefonu na kartę.
 • Możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej.

To jest taka promocja, gdzie zwyczajnie opłaca się dopełnić warunków promocji. Dziecko całkiem szybko zyska 200 złotych ekstra do swojego portfela. Szybkie i konkretne nagrody najlepiej zachęcają najmłodszych do dalszego oszczędzania, a dobrych nawyków finansowych najskuteczniej uczyć się w praktyce i to od najmłodszych lat!

Także nie zwlekaj! Do 16.10.2022 otwórz Konto Przekorzystne dla Młodych dla swojej pociechy – niech zgarnie 200 złotych ekstra premii!

KONTO PRZEKORZYSTNE dla siebie i dziecka OTWORZYSZ KLIKAJĄC TU

Pekao 400 złotych premiiPamiętaj, że jeśli nie jesteś jeszcze klientem banku Pekao, to możesz otrzymać także do 200 złotych premii za otworzenie Konta Przekorzystnego dla siebie, czyli w sumie czeka na Ciebie nawet do 400 złotych ekstra bonusa. (Szczegóły Konta dla Nowych Klientów – TUTAJ)


Bardzo lubię definicję oszczędności, która mówi, że oszczędności to luka między naszym ego a dochodami. Jeśli tak zaczynasz podchodzić do sprawy, to nagle rozumiesz, dlaczego wielu ludzi, którzy mają naprawdę przyzwoite dochody, tak niewiele oszczędza.

Oszczędzanie jest wtedy dla nich codzienną walką z instynktem, który nakazuje “pokazanie się” innym. Szczególnie w dobie manifestacji “życia jak z Instagrama”, to oznacza zaznaczanie swojego statusu poprzez wystawny i luksusowy styl życia. … i nie zrozum mnie źle, nie mam nic przeciwko luksusowi, fajnym gadżetom, czy super wycieczkom i wydawaniu pieniędzy. Sama to lubię i nie żyję bardzo minimalistycznie… pytanie jest jednak co dzieje się “od kuchni” i czy cały ten blichtr jest tylko na pokaz, czy jednak jest tym, co zostaje nam po oszczędnościach.

Nauczenie od najmłodszych lat własnych dzieci nawyku: najpierw oszczędź, a wydawaj to, co Ci zostanie po oszczędnościach, pokazanie, że to jest system, który się sprawdza, a nie wyrzeczenie – jest najcenniejszym kapitałem na przyszłość, jaki możemy im dać. Każdy system, automat, nawyk, żeby nam służył, to musi być osadzony w realnym świecie, codzienności w jakiej żyjemy. Właśnie dlatego ja bardzo polecam, żeby dzieci jak najszybciej miały własne konto, karty i skarbonki elektroniczne. Uczyły się mądrego gospodarowania pieniądzem elektronicznym – bo to będzie świat ich dorosłych decyzji.

?Daj znać w komentarzu, jak jest u Ciebie? Jakie masz swoje sprawdzone sposoby na uczenie dziecka zdrowych nawyków finansowych?  

 


Ważna informacja: Ten artykuł powstał przy współpracy z Partnerem. Oznacza to, że za czas i pracę poświęconą na recenzję produktu otrzymałam wynagrodzenie, które pozwoli mi dalej rozwijać blog. Pamiętaj jednak, że nigdy nie namawiam Cię do zakupu produktów, jakich nie potrzebujesz. Co więcej, nie czerpię korzyści finansowych ze sprzedaży tego produktu. Wynagrodzenie otrzymałam jedynie za napisanie jego recenzji. Zasady współpracy są takie, że Partner nie ma wpływu, na moje opinie o danym produkcie. Moim zadaniem jest „prześwietlenie” tego produktu i opisanie jak on wygląda i działa dla moich czytelników. Moich osobistych poglądów i opinii Partner nie może zmienić, jedyne co, to może zrezygnować z publikacji. Dokładam wszelkich starań, aby rzetelnie prześwietlić dany produkt. Mam nadzieję, że po lekturze tego artykułu takie będą także Twoje odczucia. Twoje zaufanie jest dla mnie najważniejsze – chcę więc, abyś wiedziała lub wiedział, jak wygląda taka współpraca. Dlatego też otwarcie Cię o tym informuję, a tego typu artykułów na blogu jest niewiele ? .

#reklama #płatnawspółpraca


 SKLEP - FoKChcesz być na plusie? Zobacz jak mogę Ci pomóc!

Odwiedź mój SKLEP i zobacz jakie przygotowałam dla Ciebie szkolenia i  e-booki. Znajdziesz tam także możliwość konsultacji “jeden na jeden ze mną”!